1111111
Фото з Facebook Костянтина Коваленка

У Києві на станції метро «Героїв Дніпра», де триває скандальне будівництво торгово-розважального комплексу, з’явилася величезна тріщина. Про це написав керівник відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ у Державній службі зайнятості Костянтин Коваленко на своїй сторінці у Facebook.

«Дочекалися! І ось тепер вже це все переростає в реальну небезпеку для життя людей. Якщо Віталій Кличко, Київрада чи хто завгодно, хто відверто ох*рів, не зупинить це будівництво і вона завалиться на голови людей – це буде найстрашніша трагедія Європи, яка була допущена через хабарництво», – написав він.

«Сьогодні вранці платформа тріснула навпіл. Тиждень тому вдруге обвалилась стеля! Величезна 10-метрова тріщина розділяє станцію на дві частини. Пасажирів поменшало – йдуть пішки до Мінської».

За його словами, голова МВС Арсен Аваков ситуацію не коментує, хоча йому дзвонять щодня.

Нагадаємо, з середини вересня активісти виступають проти будівництва торгового центру на перехресті біля станції метро «Героїв Дніпра». У ніч на 13 вересня вони частково перекрили рух по проїжджій частині і пообіцяли перекрити його повністю, якщо вимоги щодо припинення будівництва не будуть виконані.

14 вересня в КМДА повідомили, що представники столичної влади, ініціативна група мешканців та замовник будівництва досягли порозуміння щодо будівництва торговельно-розважального комплексу над станцією метро «Героїв Дніпра» в Києві.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ