Мішель Платіні
Мішель Платіні

Президент УЄФА Мішель Платіні на спеціальній прес-конференції заявив, що попросив главу ФІФА Йозефа Блаттера залишити свою посаду, передає УНН з посиланням на The Guardian.

«Я сказав Йозефу, що хочу поговорити наодинці, віч-на-віч. Він сказав, що я повинен говорити перед усіма. Я сказав, що прошу його залишити свій пост, піти з ФІФА, оскільки імідж організації став гірше нікуди», – сказав Платіні.

Президент УЄФА також повідомив про причини, через які він підтримуватиме принца Йорданії Алі Аль-Хусейна на виборах глави ФІФА. А також висловив точку зору про шанси Йозефа Блаттера на перемогу на виборах. «Чому підтримую принца Алі? Він молодий, амбітний, тому я його і підтримую. Він може зробити багато хорошого, і йому не потрібні гроші. Все складно, адже він не має підтримки свого регіону, але він той, хто може дати футболу багато хорошого», – сказав Платіні.

«Чи вірю я, що Блаттер може завтра програти? Так. До вчорашніх подій не вірив. Але зараз можу сказати, що вже досить терпіти, всі і так натерпілися», – заявив президент УЄФА.

До слова, вибори очільника ФІФА відбудуться в Цюриху завтра.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 27 травня швейцарські правоохоронці заарештувати кількох високопосадовців ФІФА і видали Сполученим Штатам, де їх звинувачують у корупції.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ