рибалка
Платну риболовлю запровадять тільки після ліквідації браконьєрства

Міністерство аграрної політики і продовольства та Державне агентство рибного господарства не розглядатимуть питання запровадження плати за любительський вилов риби, поки не ліквідують браконьєрство і не впорядкують роботу контрольних органів. Про це на прес-конференції повідомив міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко, передає УНИАН.

«Україна не збирається запроваджувати платну риболовлю… Принципова позиція міністерства, принципова позиція Держрибагентства: поки не наведемо порядок, про жодну плату не може йти мова», – сказав він.

Присутній на прес-конференції глава Держрибагентства Ярема Ковалів зазначив, що ініціатива щодо введення платної риболовлі виходить від громадських активістів і найближчим часом буде винесена на обговорення з рибалками. Він підкреслив, що, незалежно від підсумків обговорення, таке нововведення можливо в Україні лише через деякий час, коли дотримання порядку на водоймах будуть під належним контролем органів Держрибагентства.

«Позиція Державного рибного агентства зводиться до того, що поки ми не наведемо порядок на водоймах, поки там не зникнуть браконьєри, впроваджувати плату для любителів можна. Тому ні в цьому році, ні в наступному році ніхто не заборонятиме любителям ловити на наших водоймах і тим більше стягувати з них за це плату», – сказав Коваль.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше прес-служба Державного агентства рибного господарства повідомила про намір відомства зробити аматорський вилов риби платним, а грошові надходження від збору направляти на зариблення водойм.

Інформаційний Акцент

  • Володимир

    Про яку боротьбу з браконьєрами можна говорити якщо у Львівській області здано в оренду одну з найбільших водойм Технічну водойму Добротвірської ТЕС площею 720 гектар. Та введено плату 50 грн. за рибальство!!! Не приватизованими лишились калюжі 30х30 метрів!!!!!