Ланьо повернувся на Закарпаття
Ланьо повернувся на Закарпаття

На Закарпаття повернувся народний депутат Михайло Ланьо, який був одним із фігурантів кривавих сутичок у Мукачевому. Цю інформацію повідомила низка місцевих ЗМІ з посиланням на депутата, а також на джерела в оточенні нардепа, передає Mukachevo.net.

Подейкують, що Ланьо близько тижня відпочивав з родиною на морі в Італії.

Нагадаємо, 25 липня радник голови СБУ Юрій Тандіт розповів журналістам, що Ланьо перетнув кордон у південно-східному напрямку. 17 липня він намагався виїхати з України, однак прикордонники йому завадили.

Як відомо, Ланьо є депутатом Верховної Ради з групи «Воля народу». Саме у його спорткомплексі сталася перестрілка між силовиками та бійцями «Правого сектору», керівних яких вів переговори з Ланьо.

Повідомлялося, що конфлікт виник через спробу різних угрупувань впливати на контрабандні потоки. «Правий сектор» звинувачував в організації контрабандних схем саме Ланьо. Той же у цьому питанні вказував на іншого депутата від Закарпаття Віктора Балогу, який від контрабанди відхрещується. Президент Петро Порошенко заявляв, що бійці «Правого сектора» стали заручниками кланової боротьби за контрабанду.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ