осінь
Синоптики прогнозують теплу осінь і зиму

Гідрометеорологічна служба України прогнозує теплі осінь та зиму. Про це 8 вересня повідомила на прес-конференції завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту Вазіра Мартазінова, передає УНІАН.

«Ані зима, ані осінь холодними не будуть. Я можу чітко сказати, температури будуть плюсові», – сказала вона.

Мартазінова зазначила, що заморозки в окремі дні очікуються з другої половини жовтня, але в цілому жовтень буде теплим, і переважно температура буде близько 10 градусів. Природне зниження температури зміниться потеплінням наприкінці листопада – на початку грудня, коли температура сягатиме 5-7 градусів тепла.

Метеорологи обіцяють сніжний і морозний Новий рік. Температура повітря у третій декаді грудня знизиться до 10-15 градусів морозу, а в січні значно підвищиться. «Лише до 10 січня будуть морозні дні, а далі температура відновиться і піде вище за норму. Якщо мінус три градуси норма, то буде на три-чотири вище, тобто нуль і плюсова температура», – сказала Мартазінова, додавши, що лютий очікується м`яким і з незначними опадами.

Нагадаємо, за даними американських і японських метеорологів, 2015-й може стати найспекотнішим роком за всю історію спостережень.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 1 вересня 2015 року в столиці було найспекотнішим за останні 123 роки.

Читайте: Кияни пережили найспекотніший понеділок за останні 84 роки

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ