Вийшла унікальна книжка «The Book of Kyiv» –культурно-історичний путівник по столиці
Вийшла унікальна книжка «The Book of Kyiv» –культурно-історичний путівник по столиці

У рамках Київського бієнале-2015 «Київська школа» був реалізований ще один масштабний проект – видання книги про культурні, архітектурні пам’ятки столиці, міські об’єкти, які задіяні в проведенні форуму сучасного мистецтва. Автори «Київської книжки» створили своєрідний критичний маршрут, в якому переплітаються архітектурний, культурологічний, історичний, художній та урбаністичний погляди на сучасний Київ. Про це повідомляє Cultprostir.

Авторами видання стали художники, арт-куратори, мистецтвознавці. Зокрема, Олександр Бурлака, Володимир Єрмоленко, Світлана Лібет, Добриня Іванов, Микита Кадан, Леся Прокопенко, Назарій Совсун та інші.

«Київська школа» – Київська бієнале 2015 – відбувається на 17 різних майданчиках у Києві. Кожен з майданчиків має свої історії, які стали не просто обрамленням бієнале, але їх складовою. Кожен автор суб’єктивно розповідає історію того чи іншого місця – це може бути як переказ історій, розказаних директором Архітектурної бібліотеки, або іронічний виклад легенди про смерть Віщого Олега, чия могила тоне в пагорбах району Татарка, або критичний текст про такий нещасливий район, як Воздвиженка. У поєднанні з фотографіями і картами, деталі яких змушують заново поглянути на давно знайомі простори. «Київська книга» стала одним з найважливіших проектів Київської бієнале 2015, який зумів відобразити Київ тут і зараз», – поділилася Світлана Лібет, один з авторів книги.

Відзначимо, бієнале «Київська школа» триватиме до 1 листопада. Проект підтримують міжнародні інститути в Україні, Міністерство закордонних справ України, Київська міська державна адміністрація, адміністрація президента України.

Бієнале «Київська школа» складатиметься з шести освітніх проектів, кожен з яких має власну спрямованість, учасників і цілі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ