otaman-polyakov
У серпні 2016-го року отаман Поляков присвоїв Трампу звання осавула

Новоспечений Президент США Дональд Трамп отримав не лише крісло у Білому домі, а ще й звання «почесного казака», пише Еспресо.

Варто зазначити, що у серпні 2016 року отаман Поляков присвоїв Трампу звання осавула. Тож тепер мільярдер отримав «підвищення».

Російські козаки також відправили Трампу привітання із перемогою у виборах та запросили новоспеченого президента США в гості, щоби він зміг краще пізнати «загадкову російську душу».

«Дорогий Дональде, від імені російського козацтва вітаємо вас з впевненою перемогою на виборах президента США. Бажаємо вам успіху в ваших миротворчих починаннях і запрошуємо вас і вашу сім’ю з візитом до Росії, до Санкт-Петербургу, на хутір отамана Полякова. Обіцяємо незабутню програму зі знайомства з російською національною козацькою (мовою оригіналу «казачьей» – ред.) культурою, а також традиційні розважальні заходи, завдяки яким ви зможете краще пізнати загадкову російську душу», – йдеться в листі росіян.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, мільярдер Дональд Трамп здобув 276 голосів виборників і, таким чином,  переміг на президентських виборах в США.

Варто зазначити, що кандидат від демократів випереджає республіканця за кількістю голосів виборців. За Клінтон проголосували понад 59 мільйонів американців (47,6%), водночас, Трампа підтримали на 100 тисяч виборців менше (47,5%).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ