банк
Активісти обговорюють з українською владою ідею банківської блокади анексованого Росією Криму

Наступним кроком у боротьбі з окупантом може бути банківська блокада анексованого Криму. Цю ідею активісти наразі обговорюють з українською владою, повідомив народний депутат, голова підкомітету з міжнародно-правових питань та прав внутрішньо переміщених осіб Георгій Логвинський, передає 112. Україна.

«У нас у рукаві ще багато подарунків Президенту Росії Владіміру Путіну, і ми далі вимагатимемо прав людини на півострові. Це фінансова, банківська, морська блокада, для всіх цих завдань є законні шляхи, – заявив він та підкреслив, що в цих питаннях вже досягнуто порозуміння між організаторами блокади і державою. – Гадаю, якраз у цих питаннях ми працюємо спільно з державою. Єдина різниця в тому, що ми чекаємо правильного моменту для початку правильних дій у правильному місці».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 21 листопада припинилося постачання української електроенергії в окупований Росією Крим через підрив електроопор у Херсонській області. 30 листопада держкомпанія «Укренерго» відновила лінію електропередач 220 кВ «Каховська – Титан» і заявила про готовність відновити енергопостачання анексованого Росією Криму протягом кількох годин у разі досягнення домовленості з активістами блокади півострова. У свою чергу, активісти блокади вимагають від окупаційної влади РФ звільнення українських політв’язнів. Один із лідерів акції Ленур Іслямов заявив про намір повністю заблокувати півострів, зокрема, й зупинити Керченську переправу.

Нагадаємо, 2 грудня господар Кремля приїхав до окупованого РФ Криму і брав участь у запуску першої черги «енергомоста» з Кубані на півострів. Втім, спроба провалилася. Як повідомило обізнане джерело, спроби запустити енергоміст робилися неодноразово, але з технічних причин закінчувалися невдачами. До Керчі було запрошено журналістів російських федеральних ЗМІ, які мали висвітлити запуск першої черги, однак їх відправили знімати супутні об’єкти.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ