В Іспанії сенегальський біженець виграв 400 тис євро в різдвяну лотерею
В Іспанії сенегальський біженець виграв 400 тис євро в різдвяну лотерею

Сенегальський біженець, який уже кілька років живе в Іспанії, виграв 400 тисяч євро у щорічну різдвяну лотерею. Незадовго до цього 35-річний виходець із Західної Африки втратив свою роботу, пише The Guardian.

Чоловік на ім’я Нґаме став одним з 1 600 володарів лотерейних квитків. Розіграш грошових призів проводився 22 грудня. Лотерейний квиток 35-річний сенегалець купив в курортному містечку Рокетас-де-Мар, де він живе зі своєю дружиною. «Я просто не можу повірити в це. Траплялося, що у нас і п’яти євро на двох не було», – розповів біженець місцевому виданню.

Нґаме з дружиною 8 років тому приїхали на острів Тенеріфе з Марокко. Іспанська берегова охорона врятувала човен, на якому було 65 біженців. Після прибуття в Іспанію вони з дружиною працювали на фермах і збирали врожай в теплицях.

Щорічна іспанська різдвяна лотерея, відома як El Gordo, або The Fat One, вважається однією з найбагатших у світі. Її загальний бюджет цього року – 2,2 млрд. євро. Особливість цієї лотереї полягає в тому, що виграш прагнуть розподілити між великою кількістю людей, які купили квитки, а не у вузькому колі переможців.

Різдвяна лотерея проводиться в Іспанії з 1812 року. Навіть громадянська війна 1936-1939 років не завадила традиції: кожна сторона конфлікту влаштувала свій розіграш. Стандартні квитки коштують по 20 євро, черги за ними шикуються ще за кілька тижнів до розіграшу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ