курс
У Мінфіні прогнозують зміцнення національної валюти в період різдвяних свят

Гривня зміцнить свої позиції ближче до Різдва. Такий прогноз зробили у Міністерстві фінансів, передає 5 канал. За словами першого заступника міністра фінансів України Ігоря Уманського, зниження курсу національної валюти, яке спостерігається останнім часом, пов’язане із сезонним фактором.

«Перед різдвяними, новорічними святами традиційно відбувається зворотна тенденція, йде укріплення якраз національної валюти. Тому в умовах певного тиску на ринок зайвої гривневої ліквідності, яка прийшла, зокрема, через Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, через виплати вкладникам банків, які перейшли до управління Фонду – з одного боку, з іншого боку – повторюється сезонний фактор: ми маємо зараз ту тенденцію, яка є. Але на моє переконання, ця тенденція завершиться ближче до різдвяних свят і має виключно сезонний, тимчасовий характер», – сказав Уманський.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на тлі явно негативних тенденцій у фінансовій, виробничій, торговельній та інших галузях голова Національного банку України Валерія Гонтарєва констатує поступове зростання вітчизняної економіки.

Читайте: Гонтарєва обіцяє, що курсу 30-40 гривень за долар більше не буде

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ