WiFi
У всіх потягах планують запустити Wi-Fi

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський доручив керівництву Державної адміністрації залізничного транспорту України («Укрзалізниця») забезпечити пасажирів послугою доступу до мережі Інтернет за безпроводовою технологією Wi-Fi у всіх потягах далекого та приміського сполучення.

«З 1 вересня безкоштовний Wi-Fi з`явився в усіх швидкісних поїздах. Працює. Переходимо до другого етапу – Wi-Fi в усіх нічних і приміських поїздах. Завдання керівництву «Укрзалізниці» поставлено», – написав Пивоварський на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Укрзалізниця» з лютого 2014 року припинила надання послуг доступу до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi у швидкісних поїздах «Інтерсіті» та «Інтерсіті+». Відсутність Інтернету в швидкісних поїздах була однією з головних причин скарг з боку пасажирів на сайті відомства. При цьому «Укрзалізниця» довгий час не пояснювала причину повного припинення доступу до мережі.

Наприкінці минулого року залізничний монополіст заявив, що УЗШК ухвалила рішення тимчасово припинити надання Wi-Fi в поїздах через неякісну роботу провайдера даної послуги, який не зміг забезпечити надання доступу до Інтернету на необхідному рівні.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ