Проїзд в потягах «Київ-Львів» та «Київ-Одеса» значно подорожчає
Проїзд в потягах «Київ-Львів» та «Київ-Одеса» значно подорожчає

Вартість проїзного квитка в поїзді №105 сполученням «Київ – Одеса» і поїзді №91 сполученням «Київ – Львів» значно зросте в кінці березня 2016 року. Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Подорожчання викликане тим, що поїзди переводять в категорію «нічний експрес».

«Таким чином, пасажири, які будуть подорожувати в цих поїздах з 27 березня, отримають покращений сервіс: в вагонах оновлений знімний м’який інвентар та постільна білизна. Обслуговувати мандрівників будуть висококваліфіковані проїзні бригади, які пройшли відповідний інструктаж для роботи в нічних експресах. У складі експресів курсуватимуть купейні та СВ вагони, які експлуатуються не більше ніж 10 років», – повідомили в прес-службі.

У зв’язку зі зміною категорії поїздів дещо зміниться їх розклад руху, а також вартість проїзду. Зокрема, вартість проїзду в купейному вагоні поїзда №91/92 «Київ – Львів» збільшиться на 153 грн., в поїзді №105/106 «Одеса – Київ» – на 174 грн.

Так, наприклад, згідно з даними системи бронювання і покупки квитків «Укрзалізниці», якщо придбати квиток в купе, на середу, 24 лютого, він коштує 249 грн., на середу 2 березня – 262 грн, а вже на середу 30 березня – 429 грн.

Крім того, вартість квитка в поїзді №91 «Київ – Львів» на середу 24 лютого складала 233 грн., а вже на 30 березня – 392 грн.

Разом з тим ПАТ «Укрзалізниця» звертає увагу пасажирів, що на зазначених маршрутах залишаються поїзда, вартість проїзду в яких нижче ніж в нічних експресах. Наприклад, на одеському напрямі, крім поїзда №105/106, курсує поїзд №147/148 «Київ – Одеса» та № 93/94 «Мінськ – Одеса». У зазначених потягах вартість проїзду не зміниться. Крім цього, в даних поїздах до послуг пасажирів вагони плацкартного типу.

На львівському напрямку, крім поїзда №91/92 «Київ – Львів», курсує ще вісім поїздів, вартість проїзду в яких значно нижче.

Нагадаємо, з 1 січня вартість квитків на потяги «Інтерсіті+» зросла на 5%.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ