Яценюк vs Саакашвілі
Засідання Нацради реформ в Адміністрації Президента завершилося в стилі Жиріновського

Народний депутат Сергій Лещенко розповів подробиці інциденту між міністром внутрішніх справ Аресном Аваковим та главою Одеської ОДА Міхеїлом Саакашвілі та наголосив, що політична війна набирає обертів. Про це парламентар написав на своїй сторінці у Facebook.

«Засідання Нацради реформ в Адміністрації Президента, за словами присутніх там учасників, закінчилося скандалом. Після того, як Саакашвілі закінчив доповідь, міністр Аваков висловив претензії, що він виступав не так запально, як на телеефірах.

Почалася сварка, Аваков звинуватив Саакашвілі в тому, що він сам злодій. На що Саакашвілі відповів, що у нього нічого немає, крім чесного імені. Після чого міністр Аваков перейшов на крик зі словами: «Забирайся з моєї країни». Втративши рівновагу, Аваков кинув склянкою в Саакашвілі. Прем’єр-міністр Яценюк обізвав Саакашвілі «гастролером» і теж побажав йому «забиратися з України». На це Саакашвілі сказав, що він такий же громадянин, проте, на відміну від Яценюка, не грабував Україну», – написав Лещенко. За його словами, скандал відбувся в присутності Президента Петра Порошенка, який намагався заспокоїти сторони, а потім закрив засідання.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що під час суперечки на Національній раді реформ облив водою главу Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі. У свою чергу глава Одещини зажадав, аби Адміністрація Президента України оприлюднила відеозапис суперечки.

Як відомо, останнім часом в українському політикумі почастішали випадки рукоприкладства. Зокрема, 11 грудня у Верховній Раді до Арсенія Яценюка під час звіту перед парламентарями про рік роботи Кабміну підійшов депутат від «БПП» Олег Барна з букетом квітів, перев’язаних чорною стрічкою, і вдарив ним прем’єра. Згодом Барна прокоментував свій вчинок та визнав, що він – не надто європейський. Однак, наголосив: «… Бо якщо Яценюк не піде, я дуже боюся, що його винесуть люди». У свою чергу, фракція «БПП» вибачилась перед колегами з «Народного фронту» та виключила зі свого складу депутата.

19 листопада позафракційний народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції Володимир Парасюк вдарив ногою в голову заступника начальника Головного управління щодо боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України Василя Пісного. А раніше громадськість розбурхала інша сутичка – бійка з використанням пляшки між народними депутатами Андрієм Тетеруком («Народний фронт») і Олександрою Кужель («Батьківщина»).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ