2 травня 2014 року в Одесі в Будинку профспілок почалася пожежа, під час якої загинули люди
2 травня 2014 року в Одесі в Будинку профспілок почалася пожежа, під час якої загинули люди

Апеляційний суд Одеської області залишив у силі рішення Одеського окружного адмінсуду про можливості доступу ЗМІ до інформації про причини трагедії 2 травня 2014 року в Одесі. Таке рішення суд ухвалив у вівторок, 15 вересня, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Мова йде про позов, який подали одеські журналісти Сергій Дібров і Леонід Штекель (члени «Групи 2 травня») до МВС і Бюро судово-медичних експертиз, в якому зажадали надати у відповідь на запит протоколи розтину тіл людей, які загинули 2 травня. На думку позивачів, дана інформація має великий суспільний інтерес, який перевищує необхідність збереження таємниці слідства.

Раніше суд першої інстанції підтвердив думку позивачів, однак відповідачі подали апеляцію, яку також програли. Самі дані повинні надати в знеособленій формі. При цьому журналісти припускають, що після публікації цих даних може постати питання про додаткові експертизи, оскільки причини смерті деяких загиблих не були встановлені.

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі відбулися зіткнення між сепаратистами та проукраїнськими активістами. У центрі міста загинули кілька людей. Після цього проукраїнські активісти прийшли на Куликове поле, де був табір проросійськи налаштованих громадян. Згодом в розташованому на Куликовому полі Будинку профспілок почалася пожежа, під час якої загинули люди. У цілому, 2 травня постраждали понад 200 осіб, загинули 48 осіб.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ