Стрічка матиме назву «Тримаю тебе біля серця»
На головного героя чекають полон та всі ті випробування, через які пройшли українські воїни

В Україні знімають повнометражний художній фільм про учасників АТО і бойові дії на Донбасі з робочою назвою «Тримаю тебе біля серця». Зйомки розпочались у Вінниці, повідомляє Укрінформ.

«Це буде українське кіно, кіно про сучасні події на сході країни через призму конкретної людини – колишнього офіцера, який не може знайти себе у мирному житті, а з початком АТО йде воювати добровольцем», – розповів головний режисер фільму Валерій Шалига.

«На головного героя чекають полон і взагалі всі ті випробування, через які пройшли безліч наших хлопців. До речі, саме реальні бійці АТО задіяні в нас як консультанти, тому сподіваємося надати фільму максимальної історичної правдивості. Це наш ідеологічний фронт, кінематограф у цьому плані відставав, і зараз треба надолужувати», – зазначив він.

За жанром «Тримаю тебе біля серця» – соціальна драма. Її знімають за сценарієм молодої херсонської авторки Лілії Лігостаєвої.

Стрічку знімають як для прокатного формату, так і для телепоказу. Після завершення зйомок її запропонують центральним каналам. Знімальний період триватиме 32 дні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ