Дубай
Емірат Дубай

Поліція ОАЕ може зателефонувати жителям міста Дубай, які заявляють, що «нещасливі», пише РИА Новости з посиланням на Independent. Видання пише про онлайн-дослідження, мета якого – перемістити Дубай у топ-10 «найщасливіших міст світу» до 2021 року.

Респондентам пропонується обрати, як вони оцінюють свій настрій за допомогою зображення незадоволеного обличчя, усмішки або прямої лінії, що позначає відсутність вражень. У перший день запуску дослідження влада міста отримали понад 200 тисяч відповідей – 84% мешканців міста були «щасливими», 10% – «нещасними», 6% – налаштованими «нейтрально».

«Поліція заявляє, що буде дзвонити тим, хто каже, що нещасливий, що бентежить деяких експертів», – пише газета. «Якщо проблема нам підконтрольна, ми допоможемо їм з нею, якщо це справа іншої урядової установи, ми передамо справу», – заявив представник поліції Дубай.

Газета також звертає увагу на зусилля з «вимірювання щастя» в урядових установах в еміраті Дубай. За даними видання, відвідувачі можуть залишити відгук про відвідування офісів за допомогою планшетів, розташованих поряд з робочими місцями держслужбовців.

Читайте: Учені вивели «криву людського щастя»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ