Часте використання смартфонів негативно впливає на здоров'я
Часте використання смартфонів негативно впливає на здоров’я

Журналісти Навколо нас розповіли про властивості смартфонів, які негативно впливають на людське здоров’я.  

Фахівці зауважили, що коли ми дивимося на екран свого смартфона в темний час доби, наш мозок сприймає це як те, що настав день і це зовсім не час для сну. У той час як тіло втомилося і вимагає відпочинку. Через таку суперечність нам стає важче заснути і прокинутися, але це тільки одна із проблем.

Крім того, важливо знати що протягом дня в організмі накопичуються нейротоксини, позбавлення від яких активно відбувається під час довгої фази сну. Через порушення вироблення мелатоніну та інших гормонів порушуються цикли сну, тому він неспокійний і переривчастий. Це призводить до накопичення токсинів, а вони, у свою чергу, до головних болів, втоми, перевтоми нервової системи і стресу.

Також експерти довели, що тривале використання смартфонів призводить до того, що стає складніше вчитися. «Я тільки перевірю свою стрічку – й одразу ж спати. Що? Вже ранок?!». Напевно, багатьом із нас це знайомо. Через те, що ми перебуваємо ніб-то в полоні у свого смартфона, ми менше спимо. А що менше спимо, то складніше нашому мозку отримувати нову інформацію. І це не дивно, оскільки він просто перевантажений і не встигає засвоювати все те, що ми намагаємося вивчити протягом дня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ