Поклонська
У Поклонської порушили кримінальні справи проти учасників продуктової блокади Криму

В анексованому Росією Криму почали перевіряти причетних до продуктової та енергетичної блокади українського півострова. Про це заявила «прокурор» Криму одіозна Наталія Поклонська, передає Kerch.fm.

На даний момент вже порушено низку кримінальних справ «за фактами протиправної діяльності» на кордоні з Україною під загальною умовною назвою «блокада Криму». «Правоохоронні органи працюють щодо всіх активістів і членів блокади – це ті громадяни, які порушують законодавство. З деяких питань порушені кримінальні справи. Щодо решти проводяться дослідчі розслідування», – зазначила Поклонська.

Крім того, перевірці піддалися, зокрема факти підриву електроопор для енергетичної блокади Криму і нібито вимагання грошей у водіїв за проїзд кордону.

Читайте: «Правий сектор» хоче заблокувати морське сполучення з окупованим Кримом: «Нехай Путін спробує його прогодувати»

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 20 вересня кримські татари разом з активістами «Правого сектора», «Самооборони» та інших організацій почали блокаду  вантажного транспорту в Крим з вимогами до окупаційної влади звільнити політв’язнів, надати доступ на півострів правозахисникам і припинити переслідування кримських татар.

Читайте: Енергетична блокада в дії: на кордоні з Кримом підірвали дві електроопори

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ