Поклонська хоче поповнити кримські тюрми за рахунок організаторів енергоблокади півострову

Поклонська
Поклонська хоче заарештувати майно організаторів блокади

«Прокурор» Криму Наталія Поклонська заявила, що всі організатори енергоблокади окупованого Криму будуть покарані. Про це вона написала на сторінці в Facebook.

За словами Поклонської, «для початку будуть зібрані всі докази щодо осіб, які причетні й винні у вчиненні диверсійних діянь» щодо жителів Криму. «Потім будуть зібрані матеріали для того, щоби пред’явити їм звинувачення, потім вони будуть оголошені в розшук, а потім буде накладено арешт на все їхнє майно на території Російської Федерації – з метою відшкодування заподіяного збитку», – зазначила «прокурор». «Няша» додала, що ФСБ вже порушило кримінальну справу за ч. 2 ст. 281 КК РФ «Диверсія», за яку передбачено покарання до 20 років позбавлення волі.

Тим часом ФСБ провела обшук ще в одного з членів регіонального Меджлісу м. Феодосія. Про це заявив заступник голови Меджлісу Наріман Джелялов. «Вранці ми отримали повідомлення про обшуки в трьох наших колег…. Обшук проводився ще у одного з членів регіонального Меджлісу м. Феодосія, які зараз виконують координуючі функції, тобто замість керівника фактично виконують ці обов’язки… У жодного не вилучали будь-які речі, жоден не поскаржився на якісь порушення при цьому тощо. На наш погляд, самим правопорушенням є вже такі обшуки, ці люди не мають жодного відношення до підриву опор, вони постійно проживають у Криму», – йдеться в повідомленні.

На його думку, ФСБ відпрацьовує певні стандартні схеми, оскільки не має можливості дотягнутися до реальних організаторів і учасників енергетичної блокади. «Тому вони роблять якісь дії щодо їх близьких родичів, активістів національного руху», – зазначив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, кримське управління ФСБ Росії викликало на допит дружину лідера кримських татар Мустафи Джемілєва Сафінар.

Нагадаємо, 21 листопада припинилося постачання української електроенергії в окупований Росією Крим через підрив електроопор у Херсонській області. 26 листопада Джемілєв заявив, що учасники енергоблокади Криму наразі не вважають за потрібне відновлювати постачання електроенергії до півострова.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ