Поклонська
Поклонська хоче заарештувати майно організаторів блокади

«Прокурор» Криму Наталія Поклонська заявила, що всі організатори енергоблокади окупованого Криму будуть покарані. Про це вона написала на сторінці в Facebook.

За словами Поклонської, «для початку будуть зібрані всі докази щодо осіб, які причетні й винні у вчиненні диверсійних діянь» щодо жителів Криму. «Потім будуть зібрані матеріали для того, щоби пред’явити їм звинувачення, потім вони будуть оголошені в розшук, а потім буде накладено арешт на все їхнє майно на території Російської Федерації – з метою відшкодування заподіяного збитку», – зазначила «прокурор». «Няша» додала, що ФСБ вже порушило кримінальну справу за ч. 2 ст. 281 КК РФ «Диверсія», за яку передбачено покарання до 20 років позбавлення волі.

Тим часом ФСБ провела обшук ще в одного з членів регіонального Меджлісу м. Феодосія. Про це заявив заступник голови Меджлісу Наріман Джелялов. «Вранці ми отримали повідомлення про обшуки в трьох наших колег…. Обшук проводився ще у одного з членів регіонального Меджлісу м. Феодосія, які зараз виконують координуючі функції, тобто замість керівника фактично виконують ці обов’язки… У жодного не вилучали будь-які речі, жоден не поскаржився на якісь порушення при цьому тощо. На наш погляд, самим правопорушенням є вже такі обшуки, ці люди не мають жодного відношення до підриву опор, вони постійно проживають у Криму», – йдеться в повідомленні.

На його думку, ФСБ відпрацьовує певні стандартні схеми, оскільки не має можливості дотягнутися до реальних організаторів і учасників енергетичної блокади. «Тому вони роблять якісь дії щодо їх близьких родичів, активістів національного руху», – зазначив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, кримське управління ФСБ Росії викликало на допит дружину лідера кримських татар Мустафи Джемілєва Сафінар.

Нагадаємо, 21 листопада припинилося постачання української електроенергії в окупований Росією Крим через підрив електроопор у Херсонській області. 26 листопада Джемілєв заявив, що учасники енергоблокади Криму наразі не вважають за потрібне відновлювати постачання електроенергії до півострова.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ