Ленур Іслямов
Суд заарештував всю землю і нерухомість Іслямова в Криму та Росії

Кримська Феміда наклала арешт на все майно, що належить організатору блокади півострова Ленуру Іслямову. Втім, скандальний «прокурор» Наталя Поклонська на цьому зупинятися не збирається й хоче знайти продані ним в недавньому минулому активи, передають Новини Криму.

За словами Поклонської, Іслямов вже позбувся права управляти майном, оформленим на нього. «Земельні ділянки в Ялті, на Південному березі Криму, дільниці та стоянки в Москві, будинки, готелі. Все, що було встановлено, що належало і зареєстровано на громадянина Іслямова, на все накладено арешт судом в рамках кримінального провадження. Сума пристойна, він – не бідна людина», – підкреслила так званий прокурор окупованого Криму.

Поклонська зазначила, що Іслямов спробував перереєструвати майно на третіх осіб.
«Тому всі ці угоди зараз прокуратурою, слідчим органом розглядаються, вивчаються, і буде вжито заходів для повернення цього майна Іслямова, а також для накладення на нього арешту. Тому ті люди, які приймають від нього майно, ризикують», – наголосила вона.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше Поклонська заявила, що всі організатори енергоблокади окупованого Криму будуть покарані. Зокрема, кримське управління ФСБ Росії викликало на допит дружину лідера кримських татар Мустафи Джемілєва Сафінар.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ