Ленур Іслямов
Майно Іслямова в Криму заарештовано

Російський суд арештував майно одного з організаторів блокади Криму – колишнього віце-прем’єра Криму, власника телеканалу «АТР» Ленура Іслямова. Про це заявила «прокурор» анексованого Росією півострову Наталя Поклонська (відома як «Няша»).

«Встановлено причетність Іслямова до злочину. Накладено арешт на його майно з метою забезпечення виконання вироку у кримінальній справі, тобто з метою відшкодування заподіяного збитку», – сказала Поклонська, не уточнивши, про яку саме справу йдеться. Як відомо, 2 листопада ФСБ РФ заявила про порушення кримінального провадження щодо Іслямова. В офісі підконтрольної йому транспортної компанії «СімСітіТранс» пройшли обшуки. Крім того, Банк Росії призупинив ліцензію «Джаст Банку», що належить Іслямову.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, днями Поклонська заявила, що всі організатори енергоблокади окупованого Криму будуть покарані. Раніше кримське управління ФСБ Росії викликало на допит дружину лідера кримських татар Мустафи Джемілєва Сафінар.

Нагадаємо, 21 листопада припинилося постачання української електроенергії в окупований Росією Крим через підрив електроопор у Херсонській області. 26 листопада Джемілєв заявив, що учасники енергоблокади Криму наразі не вважають за потрібне відновлювати постачання електроенергії до півострова.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ