poklons-ka
Російський суд заборонив Меджліс на території РФ і в Криму саме з подачі Поклонської

Висловлювання екс-«прокурора» окупованого українського Криму, а нині депутата незаконної Державної думи РФ Наталії Поклонської перевірять на екстремізм. Відповідне звернення надійшло до Генпрокуратури РФ. Про це повідомляє інформаційне агентство Орелград.

Ініціатором став депутат Орловської обласної ради Руслан Перелигін. На його думку, було блюзнірством з боку Поклонської порівнювати Владіміра Леніна з Адольфом Гітлером, що вона зробила в своєму блозі в LiveJournal («Живому журналі»). Відповідний допис вона опублікувала 3 листопада після перегляду фільму Алєксєя Учителя «Матильда», присвяченого стосункам Ніколая Другого (на той момент він ще не був імператором) з балериною Матільдою Кшесинською.

Нагадаємо, наприкінці вересня так званий прокурор анексованого Криму Наталія Поклонська написала заяву про звільнення у зв’язку з «обранням» у Держдуму. Там вона курирує комісію з контролю за достовірністю декларування доходів депутатів.

Як відомо, російський суд заборонив Меджліс кримськотатарського народу на території РФ і на анексованому українському півострові саме з подачі Поклонської. Мін’юст РФ включив Меджліс кримських татар до переліку організацій, діяльність яких припинена у зв’язку із здійсненням ними «екстремістської діяльності».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ