Іллєнко
Будь-який депутат, який відчуває, що його совість не чиста, буде тікати з країни

Поки в Україні є депутатська недоторканність, поки буде діяти довга процедура її зняття, доти будь-який депутат, який відчуває, що його совість не на 100 відсотків чиста, тікатиме з країни і уникатиме відповідальності. Таку думку виданню Інформаційний Акцент висловив нардеп від партії «Свобода» Андрій Іллєнко.

За його словами, більшість депутатів не зацікавленні в знятті недоторканності: «Треба ставити питання на голосування про зміни до Конституції в частині зняття депутатської недоторканності в другому читані, бо в першому читанні вони вже були ухвалені. Адже є рішення Конституційного суду і все готово для цього голосування, але ніхто і не думає це питання розглядати. Як бачимо, на прикладі Клюєва, тепер на прикладі з Онищенком недоторканість дозволяє депутатам уникнути будь-якої відповідальності».

Іллєнко додав, що кругова порука в Україні буде й надалі працювати.

«Як бачимо нічого не змінюється, бо депутат розуміє, що є Регламентний комітет, є чимало процедур, які треба пройти, відповідно в нього є багато часу, щоб виїхати з країни, бо юридично ніхто його зупинити немає права. В цьому і проблема парламенту, бо коли дуже хочеться у нас все можна робити із порушенням Регламенту, коли треба на Регламент плюють, а коли не треба стають раптом великими захисниками регламенту й великими формалістами», – зазначив нардеп.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ