У Польщі 18 осіб звинувачують у розкраданні гумдопомоги України
У Польщі 18 осіб звинувачують у розкраданні гумдопомоги України

Прокуратура Польщі пред’явила звинувачення 18 солдатам і цивільним особам у незаконному привласненні державного майна, зокрема, під час доставки Україні гуманітарної допомоги. Про це повідомляє портал TVN 24.

Звинувачення стосуються працівників військової логістичної бази у Варшаві. Зокрема, у вантажі, призначеному для українських військових і відправленому Міноборони Польщі у вересні 2014 року не дорахувалися півтори тисячі ковдр і матраців.

«В рамках слідства звинувачення пред’явлені 18 особам, зокрема, восьми колишнім і нинішнім солдатам, семи цивільним службовцям і трьом цивільним особам», – заявив заступник окружного військового прокурора Варшави Ришард Філіпович. За його словами, розслідування розкрадань, які мають більш широкі масштаби, розпочалося в 2011 році і охоплює період з 2003 року.

Колишньому керівнику складу в Варшаві пред’явлені звинувачення у зловживанні владою з метою досягнення фінансової вигоди, підробці документів і перешкоджанні кримінальному провадженню. Звинувачення стосуються і партії гуманітарної допомоги в Україну. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Міноборонони Польщі надіслав гуманітарну допомогу Україні після того, як між країнами 14 серпня минулого року було укладено відповідну угоду. Допомога надавалася з військових запасів Міноборони. Це були сухі пайки, ковдри, подушки та матраци.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ