Ліга Європи
Ліга Європи

Польська столиця Варшава, уже готується до проведення фінального матчу Ліги Європи, який тут відбудеться 27 травня між українським «Дніпром» та іспанською «Севільєю». На головній вулиці – Новий світ (Nowy Świat) вже розвісили футбольні банери. Про це повідомляє Польське радіо.

Зауважимо, що деякі польські ЗМІ назвали перемогу «Дніпра» у Києві, в півфінальному двобої з італійським «Наполі» – сенсацією XXI століття.

«Це одна з найбільш неправдоподібних історій останніх років у Європі», – наголошує коментатор Лукаш Годлевський. При цьому він згадує і про війну з терористами на сході України, і що тренер «Дніпра» Мирон Маркевич присвятив перемогу українським воякам, які захищають свою країну.

А журналіст Cпортивної редакції Польського Радіо Анджей Яніш радіє, що саме «Дніпро» гратиме у фіналі Ліги Європи у польській столиці: «Для Варшави цей фінал дуже важлива справа, адже столиця Польщі вперше отримала право організації європейського кубка. Національний стадіон ніби створений для такого типу подій. Власне зараз там стелять нове трав’яне покриття, щоби не було такої поганої якості, як під час недавньої фінальної гри на Кубок Польщі. Відомо, що цей матч організовує Європейська футбольна спілка, вона продає квитки, вона розпоряджається стадіоном, але я думаю, це буде гарне видовище.

Для польських вболівальників, мабуть, важливий також і той факт, що на Національному стадіоні гратиме українська команда «Дніпро», це ніби сигнал для усвідомлення нашим фанам, що команда з Польщі також може колись грати саме у фіналі Європейської Ліги».

Польські медіа цитують також слова українського футболіста Олександра Шевелюхіна, який грає в команді міста Забже «Górnik» і буде вболівати за «Дніпро»: «Я міцно вірю в те, що «Дніпро» виграє. Україна зможе, побачите. Український футбол справді на високому рівні».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ