Володимир Мединський покладає квіти до пам'ятника Зої Космодем'янської
Володимир Мединський покладає квіти до пам’ятника Зої Космодем’янській

Польський канал TVP звільнив продюсера Марека Чункевіча, який вибачився перед міністром культури Росії Владіміром Мединським за поведінку ведучої Марії Пшеломєц. Про це повідомляє Rzeczpospolita.

Як зазначає видання, під час свого візиту до Польщі Мединський був гостем спеціального випуску телепрограми «Студія Схід».

Ведуча програми Марія Пшеломєц в кінці інтерв’ю з міністром РФ запитала його про пам’ятники командувачам радянської армії на території Польщі. Зокрема, журналістка згадала про пам’ятник генералу Івану Черняховському, який «вбивав лідерів Армії Крайової».

Мединський у відповідь заявив, що Черняховський не вбивав лідерів АК, на що Пшеломєц відповіла, що генерал вбив її дідуся, віддавши наказ про його арешт.

Журналістка не дала можливості відповісти російському міністру на це, заявивши, що програма добігла кінця.

У той же час у п’ятницю, 29 січня, Lenta.ru повідомила, що продюсер програми Марек Чункевіч направив у Міністерство культури Росії листа, в якому від імені телеканалу вибачився за поведінку журналістки, заявивши, що міністра запрошували на програму з добрими намірами.

«На жаль, є ще людська слабкість, на яку не маємо впливу», – зазначив продюсер у листі.

Разом з тим, директор Телевізійного інформагентства Маріуш Піліс дистанціювався від листа Чункевіча і заявив, що продюсер висловив свою особисту позицію. Він також повідомив про те, що було ухвалено рішення розірвати контракт із продюсером.

Продюсера Марека Чункевича в Польщі критикують за проросійську позицію
Продюсера Марека Чункевича в Польщі критикують за проросійську позицію

БЕЗ КОМЕНТАРІВ