Україна-Польща
Питання мають обговорити у ході економічного форуму в Криниці (Польща)

Польща хоче сформувати міжпарламентську асамблею в форматі чотирьох країн Вишеградської групи (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина) та двома країнами Карпатського регіону – Румунії та України. Про це заявив маршалок Сейму Марек Кухчинський під час Форуму місцевого розвитку у Трускавці, повідомляє УНІАН.

Відповідне питання мають обговорити у ході економічного форуму в Криниці (Польща).

За словами Кухчинського, країни карпатського регіону повинні посилити співпрацю для розвитку інфраструктури і поліпшення економічної ситуації в регіоні, а Україна, зокрема, повинна збільшити кількість пунктів пропуску на своєму кордоні з західними сусідами –країнами-членами ЄС.

Глава Сейму нагадав, що з 1 липня 2016 року Польща стає головуючою країною в Вишеградській групі.

Разом з тим, спікер Верховної Ради Андрій Парубій після двосторонньої зустрічі з Кухчинським заявив про серйозну перспективу розширення співробітництва країн карпатського регіону.

«Ми обговорили питання міжрегіональної співпраці… Ми прийшли до спільного розуміння, що бачимо велику перспективу розширення міжрегіонального співробітництва. Є великий потенціал економічний, транзитний, в питаннях безпеки», – сказав Парубій.

Зауважимо, ювілейний XXV Економічний форум в Криниці-Здруй (Польща) пройде з 8 по 10 вересня поточного року.

На ньому очікується понад 3 тисяч гостей з Європи, Центральної Азії, США.

Читайте: Україна, Польща та країни Балтії разом захищатимуться від російської агресії

БЕЗ КОМЕНТАРІВ