Безвізовий режим
Безвізовий режим

Під час саміту Східного партнерства у Ризі 21-22 травня Польща та Румунія виступлять за скасування віз для громадян України та Грузії. Про це повідомляє Польське радіо.

За словами міністра закордонних справ Польщі Ґжеґожа Схетини, Україна і Грузія рухаються в доброму напрямку, та заслуговують підтримки на шляху до скасування віз.

«Це буде також перший крок у їх європейському прагненні. Здається, що саміт у Ризі повинен підтвердити очікування і добру волю Європи в цих питаннях», – сказав він. У свою чергу глава МЗС Румунії Богдан Ауреску нагадав, що Польща й Румунія вже мають позитивний досвід з Україною в рамках так званого малого прикордонного руху. Крім того, про перспективу скасування віз свідчить приклад Молдови.

«Минув рік після скасування віз для громадян Молдови. 500 тисяч із них вже отримали біометричні паспорти і тому вони можуть їхати до ЄС. Це велика вигода для мешканців Молдови, які можуть вільно переміщатися, але це також приносить користь від того, що країна наблизилася до держав Співтовариства», – зазначив Ауреску.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ