viza
Нововведення поки працюватиме лише в Києві

Посольство Польщі в Україні запровадило нову процедуру реєстрації клопотань до візових центрів у Києві. Вона має на меті спростити доступ та прискорити процесс, повідомляє Департамент консульської служби МЗС України.

«З 3 жовтня 2016 року заявник, який планує оформити шенгенську візу до Польщі, має звернутися із закордонним паспортом до відділення «Банку Ідея» або «КредоБанку» та здійснити передоплату для себе та у разі необхідності членів своєї родини (до чотирьох осіб). Під час передоплати заявник обирає тип візи і повідомляє контактний номер свого телефону», – йдеться в повідомленні.

Відтепер оператор колл-центру сам телефонуватиме заявнику. Дзвінок здійснюватимуть впродовж 5 днів, щоби дізнатись банківський код PTN. Оператор також запропонує дату подачі документів. Якщо вона не підходитиме заявнику, то наступна автоматично обрана системою дата буде вдруге запропонована в телефонному режимі. Телефонувати оператори зможуть з 9:00 до 21:00 з понеділка по суботу (крім вихідних днів).

Спрощений варіант реєстрації на подачу візових документів до Польщі діятиме лише у пунктах прийому візових анкет в Києві. Якщо нововведення працюватиме успішно, то його запровадять у візових центрах і консульських установах Польщі у Львові, Луцьку, Харкові, Одесі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ