російська пропаганда
Польща і Нідерланди хочуть створити російськомовне ТБ для контрпропаганди

Польща та Нідерланди ініціюють створення російськомовного телеканалу для протистояння російській пропаганді. Про це сьогодні, 20 липня, заявив глава МЗС Польщі Ґжеґож Схетина в Брюсселі, передає Європейська правда.

«Разом з главою МЗС Нідерландів Бертом Кундерсом плануємо представити питання російськомовного телеканалу. Вже цього вересня плануємо провести міжнародну конференцію донорів у Варшаві. Поки що це є польсько-голандська ініціатива, але хотілось би, щоби в майбутньому до неї долучилися й інші країни», – пояснив міністр.

За його словами, метою проекту є те, щоби вільне слово, правдива інформація були доступні в Росії і в російськомовних меншинах країн Східної Європи. «Йдеться про новий проект, який стане джерелом інформації, позбавленої пропаганди, для вже існуючих медіа на сході Європи», – розповів Схетина.

На думку міністра, такий канал може запрацювати вже наступного року, однак йому передуватимуть донорські конференції у Варшаві та Гаазі, оскільки на даний момент є проблема з фінансуванням проекту. «Наразі потрібно переконувати інші держави ЄС в необхідності такого каналу», – зазначив він.

Читайте: Кісєльов добалакався: Британія заморозила рахунки «Russia Today»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ