Кредит, гроші
Польща надасть Україні кредит на 100 млн євро

Уряд Польщі схвалив текст договору, який передбачає надання Україні кредиту на суму 100 млн. євро. Про це йдеться на офіційному сайті кабінету міністрів Польщі.

«Польський уряд ухвалив рішення надати Україні кредит у 100 млн. євро на фінансування експорту товарів та послуг з Польщі в Україну, зокрема, на модернізацію транспортної прикордонної інфраструктури і будівництво українсько-польських прикордонних переходів», – наголошується в заяві.

Також повідомляється, що дана ініціатива підтверджує прихильність Польщі в наданні допомоги іншим країнам і зміцнює позиції країни в якості донора, що повинно бути позитивно оцінено в країнах ОЕСР.

Нагадаємо, в січні прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що польський уряд надасть кредит Україні в розмірі 100 млн. євро на 10 років. У квітні президент Петро Порошенко підтвердив інформацію про польський кредит.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 3 вересня Міністерство фінансів України від імені держави Україна підписало кредитну угоду з державним банком Німеччини KfW про надання нашій країні кредиту в розмірі 200 млн євро на реалізацію проектів підтримки Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Кошти, як очікується, будуть направлені на реалізацію проектів в енергетиці, інфраструктурі та на закупівлю необхідних товарів для реалізації проектів. Пільговий період кредитування складе 5 відсотків, загальний період погашення кредиту – 15 років.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ