поліція
У Запорізькій області судитимуть злочинне угруповання, в складі якого був поліціянт

Грабіжники під керівництвом працівника поліції скоїли щонайменше 14 крадіжок та пограбувань у двох районах Запорізької області. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запоріжжя.

«У жовтні минулого року дійсний співробітник Василівського відділу поліції, маючи практичні знання працівника поліції, володіючи тактикою та методикою розкриття злочинів, організував та очолив групу із трьох осіб, у тому числі раніше неодноразово судимих. Члени групи, проникаючи до приватного житла мешканців Василівського та Михайлівського районів Запорізької області, вчинили чотирнадцять крадіжок та пограбувань, заволодівши при цьому майном громадян на суму понад 130 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні.

Зловмисників затримали в середині січня цього року, зазначають в прокуратурі. Наразі розслідування діяльності злочинної групи завершено, обвинувальний акт направили до суду.

Дії обвинувачуваних кваліфіковано за ч. 5 ст. 186 (грабіж в особливо великих розмірах), ч. 5 ст. 185 (крадіжка в складі організованої групи), ч. 3 ст. 15 (замах на злочин) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання за вчинення цих злочинів – 13 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ