В Одесі застрелився поліцейський, який не хотів розлучатися з дружиною
В Одесі застрелився поліцейський, який не хотів розлучатися з дружиною

В Одесі застрелився поліцейський. Про це повідомили у відділі комунікацій Головного управління Національної поліції в Одеській області, передає УНІАН.

1 червня оперуповноважений Київського відділу поліції вистрілив собі в скроню з травматичної зброї. З важким пораненням 26-річного чоловіка доставили в лікарню, де йому зробили операцію. Однак через травму, несумісну з життям, правоохоронець помер.

Як повідомив начальник відділу комунікацій Андрій Костюк, зазначений оперуповноважений 2 тижні тому написав рапорт на звільнення. Колегам своє рішення пояснив тим, що знайшов кращу роботу.

«За попередніми даними, в його сім’ї були негаразди. Ввечері з травматичного пістолета він вистрілив собі у праву скроню, написавши при цьому передсмертну записку, в якій вказав, що не хоче розлучатися з дружиною», – сказав Костюк.

Він також повідомив, що цей поліцейський мав бути звільнений наказом 9 червня. Службове посвідчення чоловік здав після написання рапорту.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.120 Кримінального кодексу України (доведення до самогубства). Після з’ясування всіх обставин і проведення експертиз провадження може бути перекваліфіковано за іншою статтею, зазначили в ГУ Нацполіції.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ