1
В Одесі на хабарі впіймали двох патрульних

В Одесі на вулиці Гайдара під час спільної антикорупційної операції патрульної поліції та Управління внутрішньої безпеки затримали двох патрульних поліціянтів під час отримання хабара. Про це йдеться в повідомленні Патрульної поліції у мережі Facebook.

«Нещодавно відділ моніторингу Управління патрульної поліції в місті Одеса отримав інформацію: двоє інспекторів вимагали гроші у громадян. Патрульна поліція передала цей сигнал Управлінню внутрішньої безпеки. Ухвалили спільне рішення – взяти цей інцидент на відпрацювання та затримати винних у вимаганні неправомірної винагороди», – йдеться в повідомленні.

У поліції розповіли, що 13 червня до Управління внутрішньої безпеки звернувся водій BMW. Чоловік поскаржився, що патрульні зупинили його на Балківській вулиці та відібрали реєстраційний талон на автомобіль.

«Вони сказали: я маю заплатити гроші, якщо хочу повернути собі документ», – розповів громадянин.

2«Обох патрульних оперативно затримали в момент отримання коштів. Інспектори намагались втекти на службовому Toyota Prius. Їх заблокували двома автомобілями Управління внутрішньої безпеки. Один із вимагачів кинувся тікати, проте його швидко наздогнали та затримали», – повідомили в поліції.

Затриманих передали слідчому відділку прокуратури для подальшого розслідування.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ