Близько 80 молодиків погрожували фізичною розправою активістам на Закарапатті
2 березня близько 30 молодиків, які представилися «чернігівськими перевізниками», погрожували активістам фізичною розправою на Чернігівщині

«Тітушки», які намагалися прорвати блокаду російських фур на Чернігівщині, виявилися поліціянтами. Про це повідомив голова Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» Руслан Андрійко, передає прес-служба об’єднання.

«За інформацією, отриманою з достовірних джерел, тиск на наших активістів, які організували блокпост поблизу смт. Кіпті на трасі «Київ – Москва» увечері 2 березня, насправді здійснювали не звичайні «тітушки», а «тітушки»-поліціянти. Саме 30 поліціянтів, переодягнених у цивільне та озброєних молотками і ломами, «завітали» на наш блокпост, погрожуючи фізичною розправою шістьом активістам блокади», – йдеться у повідомленні.

Андрійко висловив думку, що такі дії правоохоронців можливі лише за умови підтримки вищого керівництва.

«Аби виконати вказівку із забезпечення руху вантажного транспорту країни-агресора, співробітники правоохоронних органів вчинили кримінальний злочин. На жаль, методи якими діє чинна влада, щодалі більше нагадують дії режиму Януковича та його посіпаки Захарченка», – наголосив активіст.

«Але це нас не зупинить – у відповідь ми суттєво посилюємо наші блокпости, тому й надалі продовжуватимемо відстоювати нашу гідність та національні інтереси України», – резюмував Руслан Андрійко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 2 березня на блокпост свободівців на трасі «Київ – Москва» біля смт. Кіпті під прикриттям поліції прибуло близько 30 «тітушків», які представилися «чернігівськими перевізниками». Шістьом активістам погрожували фізичною розправою.

Нагадаємо, Україна відновила транзитні автоперевезення з РФ з 00 годин 25 лютого.

З 26 лютого активісти націоналістичної партії «Свобода» відновили загальноукраїнську акцію з блокування проїзду російських вантажних автомобілів територією України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ