Марс
Аерокосмічне агентство також фінансуватиме місію під назвою Red Dragon

Компанія SpaceX витратить приблизно $320 млн для відправлення капсули Dragon на Марс у 2018 році. Такі підрахунки озвучили фахівці NASA, повідомляє The Verge.

Аерокосмічне агентство також фінансуватиме місію під назвою Red Dragon. У NASA готові надати Ілону Маску десяту частину цієї суми. А от у компанії Маска поки не розголошують, скільки запланували витратити на місію.

Окрім того, кошти підуть на заробітні плати для працівників, які надаватимуть консультації та техпідтримку SpaceX.

Нагадаємо, Space Exploration Technologies Corporation (SpaceX) – американська приватна компанія, яка працює в галузі будівництва космічного транспорту, виробник космічних ракет Falcon та кораблів Dragon. Вона створена засновником PayPal Ілоном Маском.

SpaceX розробила ракети-носії Falcon 1 і Falcon 9, з самого початку маючи на меті зробити їх багаторазовими, і космічний корабель Dragon (виведений на орбіту тим таки Falcon 9), призначений для поповнення запасів на Міжнародній космічній станції. Пасажирська версія корабля Dragon V2 для транспортування астронавтів на МКС перебуває на фінальній стадії розробки.

Проектування, виробництво і тестування більшості компонентів продукції SpaceX проводиться з опорою на внутрішні ресурси (задля контролю якості та вартості), включаючи ракетні двигуни Merlin, Kestrel, Draco і SuperDraco, які використовуються на ракетах-носіях Falcon і кораблі Dragon.

Читайте: Геофізики знайшли на Марсі ознаки глобального потепління (фото)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ