На думку експерта, певні зміни у США можуть зруйнувати плани Путіна
На думку експерта, певні зміни у США можуть зруйнувати плани Путіна

Український політолог Сергій Римаренко в ефірі 5 каналу пояснив, яким буде найгірший сценарій розвитку ситуації в Україні на тлі результатів президентських виборів у США.

На думку політолога, якщо ситуація погіршиться, це ставить хрест на ідеї Путіна знову стати супердержавою на одному рівні зі США. Крім того, будь-який розвиток відносин США і Росії негативно позначиться на Україні.

«Якщо ситуація погіршиться, це ставить хрест на ідеї Путіна знову стати супердержавою в одному ряду з США. Як він поведеться тут, незрозуміло», – наголосив експерт.

«Якщо ситуація покращиться, звичайно, це не будуть такі братські обійми, а певне потепління, що, до речі, спочатку хотів робити Обама. Це знову може зіграти негативну роль із Україною, оскільки, в гіршому випадку поліпшення цих відносин буде приблизно така домовленість – «Сирія – нам, Україна – вам». І знову Україна буде в негативі», – пояснив фахівець.

Крім того, за його словами, головним наслідком переоцінки результатів виборів в США є те, що і влада, і суспільство зрозуміє, що не треба чекати того, хто виконає всі завдання за Україну.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ