Тарас Загородній
Політичний експерт Тарас Загородній

Як куражисті турецькі пацани змушують ЄС із собою рахуватися.

Доки українці мучаться і запобігають перед третьорозрядними клерками з Єврокомісії, благаючи отримати безвізовий режим, Туреччині його надають з наступного року. Вже навіть терміни по-швидкому їм назвали (а для нас навіть на це не спромоглися).

Що робили турки? Турки будують власну економіку і політику, виходячи з раціональних інтересів свого народу, а не побажань якихось незрозумілих клерків з ЄС, які зранку могли про Україну й не чути.

1. Насамперед будують економіку. ВВП на душу населення там уже більший за український удвічі.

2. Створили армію. Одну з найбільших у НАТО.

3. Дружать більше з правильними американськими пацанами, які навіть ядерну зброю розташували на їхній території (із подвійним замком), а не з каламутною європейською жменькою пройдисвітів, котрі при першій же нагоді біжать продавати українців умираючій імперії та Вові.

4. Беруть від Заходу, що потрібно тут і зараз (технології, ринки, інвестиції), а не висмоктані з пальця гуманітарні суперечки, які їм зараз взагалі не потрібні, на кшталт приймати на роботу гомосексуалістів чи ні?

5. Надавали Вові по морді, в такий спосіб показавши, що готові захищати кордони ЄС, а не жувати шмарклі в «заклопотаності» і такому іншому.
Зрозуміло, що раціональним європейцям при всіх їхніх недоліках, такі бОрзі хлопці й потрібні. Хоч і мусульмани. І в труні вони бачили модні «європейські цінності» на кшталт одностатевих шлюбів і т.ін. Але їм за це мозок не виносять, а нам виносять. Бо в нас стратегія невдахи…

Ось така фігня, малята.

P.S. Тут в коментарях небайдужі та грамотні читачі вказують мені, що Туреччину зобов’язали у себе біженців тримати. Хочу засмутити багатьох: за це Туреччина взяла лише 3 (!!!) млрд. євро на рік. Це тільки ми, як «терпіли», не збили з ЄС грошей на утримання 1, 5 мільйона переселенців з Донбасу. Вчіться справи вести, хлопці.

Джерело: Facebook

БЕЗ КОМЕНТАРІВ