бойовики
В окупованому Донецьку «поліція» бойовиків розігнала мітинг жителів

У Донецьку 12 вересня представники так званого Міністерства держбезпеки «ДНР» розігнали мітинг жителів околиць міста, який так і не почався. Про це повідомляють Новості Донбаса.

Місцеві жителі хотіли поспілкуватися з главою «ДНР» Олександром Захарченком. Мітинг був заздалегідь анонсований в соціальних мережах. Як написав на своїй сторінці в соціальній мережі журналіст Джон Траст, який приїхав висвітлювати акцію, люди в камуфляжі силою відвели його з-під будівлі, захопленої сепаратистами ДонОГА, коли він почав відеозйомку того, що відбувається. «І замість відповідей на мої запитання, на якій підставі вони порушують мої права, посипалися докори: «а чо ти сюди взагалі прийшов? Ти шо не бачиш, що тут журналістів немає? А якщо ні – значить і знімати не треба», – написав він.

Анонс мітингу в соціальній мережі закликав «керівництво» незаконно створеної «ДНР» розповісти про майбутнє Донецька та інших захоплених територій.

Нагадаємо, ватажки терористичної організації «ДНР» створили «Молодіжну добровільну дружину» для збору оперативної інформації, розгонів стихійних зібрань та арешту невдоволених мешканців окупованих територій.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на тимчасово окупованих територіях зростає кількість кримінальних злочинів, здійснених бойовиками. Зокрема, лише протягом останнього тижня у Новоазовському районі зафіксовано щонайменше 3 вбивства мирних громадян військовослужбовцями 9-го окремого мотострілецького полку 1-го армійського корпусу так званої ДНР.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ