наркозлочинність
Нова поліція посилить боротьбу з наркозлочинністю

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розформував Управління протидії незаконному обігу наркотиків та заявив про створення Департаменту протидії наркозлочинності у структурі Національної поліції під керівництвом заступника начальника УМВС України у Херсонській області Іллі Ківи.

Як повідомляє прес-служба МВС України, 1051 співробітник підрозділів Управління протидії незаконному обігові наркотиків по всій державі виведений за штат. «Більше 1 тисячі працівників цього підрозділу виведені за штат відомства. Переатестацію й набір на службу в поліцію працівники розформованого підрозділу проходитимуть, зокрема, і з використанням детектора брехні», – йдеться у повідомленні.

Глава МВС зазначив, що за оцінками Департаменту внутрішньої безпеки, 80-90% співробітників Управління протидії незаконному обігу наркотиків не зможуть пройти процес переатестації та будуть звільнені зі служби. Аваков зазначив у Facebook, що в новій Національній поліції створюється принципово новий Департамент протидії наркозлочинності. Як зазначив міністр, штат нового департаменту складатиме 600 поліцейських, що значно менше, ніж це було в Управлінні протидії незаконному обігу наркотиків. На місцях поліцейські департаменту підпорядковуватимуться місцевим керівникам поліції. Новий проект здійснюватиметься за участі іноземних експертів під керівництвом Ківи.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, МВС анонсували набір в кіберполіцейські.

Інформаційний Акцент

  • Глава МВС зазначив, що за оцінками Департаменту внутрішньої безпеки, 80-90% співробітників Управління протидії незаконному обігу наркотиків не зможуть пройти процес переатестації та будуть звільнені зі служби. Тому що більшість цих горе працівників ОБНОНа самі кришують наркоторговців,та медичні заклади (аптекі) постачаючи їм наркотичні речовини або самі починають баригувати норкотою. А ще ловлять горе наркоманів та вимагають у них гроші для непритягнення останніх до кримінальної відповідальності. А в загалі ні чого не змінеться в боротьбі із наркотиками змінивши назву відділ на департамент. Я впевненний що 95% а то і більша кількість працівників ОБНОНа від керівників до оперів не пройдуть детектор брехні це факт.