parasyuk
З офіційними заявами до поліції Києва учасники конфлікту не зверталися

Поліція порушила кримінальне провадження за фактом бійки між нардепами Олександром Вілкулом та Володимиром Парасюком у приміщенні одного з телеканалів.  Про це повідомляє Нацполіція Києва.

На місці події правоохоронці попередньо встановили, що конфлікт у приміщенні телеканалу виник між двома народними депутатами. Згодом один із них пошкодив автомобіль, яким користується інший нардеп.

На сьогодні з офіційними заявами до поліції Києва учасники конфлікту не зверталися. Порушено кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Наразі триває розслідування.

Як відомо, 22 вересня у будівлі «112 каналу» після ефіру сталася сутичка між нардепами Володимиром Парсюком та Олександром Вілкулом. Словесні конфлікти виникли ще під час ефіру. А вже після завершення програми почалася бійка.

Як відомо, Парасюк вже кілька разів був учасником бійок. Зокрема, 19 листопада 2015 року на засіданні Комітету з питань запобігання та протидії корупції він вдарив ногою заступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України Василя Пісного. В СБУ заявили: щодо Парасюка порушено кримінальне провадження за насильство стосовно працівника правоохоронного органу. Згодом він заявив, що не вибачатиметься перед генералом СБУ Василем Пісним.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ