29 травня в селі Літочки Київської області сталася пожежа на території приватного домоволодіння, де проживали люди похилого віку
29 травня в селі Літочки сталася пожежа на території приватного домоволодіння, де проживали люди похилого віку

Кабінет міністрів створив слідчо-оперативну групу для з’ясування обставин пожежі у селі Літочки на Київщині. Вже цієї середи вони має поінформутвати про реальний стан справ. Про це заявив перший віце-прем’єр-міністр з економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів на позачерговому засіданні уряду, пише Newsru.com.

Тим часом поліція виключає підпал як причину пожежі в будинку для літніх людей, що призвела до загибелі 17 осіб. Про це сказав виконувач обов’язків начальника управління Національної поліції в Київській області Дмитро Головін.

«Причина – це або несправність електропроводки, або вибухнув телевізор, але це поки що не остаточно встановлений факт. Підпалу не було».

Поліція призначила пожежно-технічну та пожежно-будівельну експертизи.

Поліція відкидає підпал у будинку для літніх людей
Поліція відкидає підпал у будинку для літніх людей

Чиновник повідомив, що власнику згорілого будинку для літніх людей у с. Літочки Олегу Дмитренку повідомлять про підозру у вчиненні злочину – порушення встановлених правил пожежної безпеки. Санкція статті передбачає від 3 до 8 років позбавлення волі.

Варто зазначити, що Дмитренко займався утриманням будинків для літніх осіб протягом п’яти-шести років. На даний момент йому належать ще вісім аналогічних закладів на Київщині.

Голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук розповів на брифінгу, що за останній рік до будинку для людей похилого віку «Рідне вогнище» приїжджала лише «швидка» допомога, було зафіксовано 25 викликів лікарів.

Тим часом тіла загиблих під час пожежі в селі Літочки Київської області 30 травня передадуть сім’ям для поховання. Наразі 5 осіб з числа потерпілих перебувають у лікарні, один пенсіонер – в стабільно критичному стані в Обласному опіковому центрі. 15 осіб були переведені в будинок для людей похилого віку в с. Воропаїв Вишгородського району.

Представники влади також ініціюють перевірки всіх закладів, де можуть проживати соціально незахищені категорії громадян.

Нагадаємо, вночі проти 29 травня в селі Літочки Київської області сталася пожежа на території приватного домоволодіння в двоповерховій будівлі, де проживали люди похилого віку.

Внаслідок пожежі загинули 17 осіб, п’ятьох госпіталізували з опіками, одна людина залишається в тяжкому стані. Врятували від вогню 18 осіб.

У Київській обласній держадміністрації заявили, що влада не знала про цей будинок, адже він був нелегальний.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ