Поліція затримала 40 вболівальників під час фіналу Євро-2016 (фото)

Снимок экрана 2016-07-11 в 09.43.40
Біля Ейфелевої вежі незадовго до стартового свистка почалися сутички хуліганів з правоохоронцями

У Парижі під час і після фінального матчу «Євро-2016» між збірними Португалії і Франції затримали близько 40 осіб за хуліганство. Про це повідомили у французькій поліції, передає РБК Україна.

За даними столичного поліцейського управління, більшість затримань було здійснено у районі фан-зони біля Ейфелевої вежі, де незадовго до стартового свистка почалися сутички хуліганів з правоохоронцями.

Снимок экрана 2016-07-11 в 09.43.51Снимок экрана 2016-07-11 в 09.44.00Снимок экрана 2016-07-11 в 09.44.22Снимок экрана 2016-07-11 в 09.44.29Снимок экрана 2016-07-11 в 09.44.31Полісменам довелося застосувати сльозогінний газ і водомети проти людей, які зібралися біля фан-зони біля Ейфелевої вежі, ще до матчу, оскільки вони намагалися прорватися в зону, яку на той момент закрили через переповнення.

Також кілька вболівальників збірної Франції були затримані біля стадіону Stade de France у передмісті Сен-Дені, де проходила гра.

2390590_w1
Перемога над французами принесла Португалії звання чемпіона Європи з футболу

Як відомо, у результаті фінального матчу «Євро-2016» збірна Португалії стала чемпіоном Європи з футболу. Вона перемогла у фінальному поєдинку господарів чемпіонату французів із рахунком 1:0.

Характерно, що перемогу португальська команда здобула без свого знаного лідера – зірки світового футболу Кріштіану Роналду, який на 25-й хвилині через травму був змушений залишити поле.

Це перший успіх португальців у Кубку Анрі Делоне. До цього піренейці зазнали фіаско від Греції (0:1) у фіналі домашнього «Євро-2004». Тричі континентальну першість вигравали Іспанія та Німеччина, двічі – французи, по одному разу – СРСР, Італія, Голландія, Чехословаччина, Данія та Греція.

Цікаво, що на «Євро-2016» Португалія лише одного разу перемогла в основний час. Після трьох нічиїх на груповому етапі у квартеті F з Ісландією (1:1), Австрією (0:0) та Угорщиною (3:3) португальці в 1/8 фіналу у додатковій 30-хвилинці зуміли вирвати перемогу у Хорватії (1:0), а у чвертьфіналі в серії пенальті здолали Польщу (5:3; ігровий час – 1:1). Лишень у півфіналі підопічні Фернанду Сантуша обіграли Вельс (2:0) за 90 хвилин.