поліція
Аваков призначив голову нової патрульної поліції Харкова

Очільником нової патрульної поліції Харкова став Євген Мельник. Про це 4 вересня повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час візиту до Харківського національного університету внутрішніх справ, інформує прес-центр МВС.

Як йдеться у повідомленні, Мельник – 27-річний киянин, має вищу освіту, 8-разовий чемпіон з веслування. Закінчив Національний університет біоресурсів та природокористування України, а також Національний транспортний університет. Лейтенант міліції, працював у патрульній службі місті Києва та вже встиг розкрити кілька резонансних злочинів, зазначають в МВС.

Також під час візиту до університету Аваков разом з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом оглянули навчальні корпуси університету, спортивне містечко, де проходять навчання кандидатів у патрульну службу.

Нагадаємо, 2 липня Верховна Рада ухвалила закон про національну поліцію.  Президент підписав його 4 серпня. 4 липня нові поліцейські патрулі вийшли працювати на вулиці Києва. При цьому одразу встигли засвітитися в трьох ДТП та порушенні правил дорожнього руху.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, головного поліціянта Львова Юрія Зозулю  обікрали у перший день його роботи.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ