До Кольченка в російській тюрмі застосовуються невідповідні дисциплінарні стягнення
До ув’язненого Олександра Кольченка в російській в’язниці застосовують дисциплінарні стягнення

Український політв’язень Олександр Кольченко, незаконно засуджений в Росії, заявив, що не проситиме про помилування. Про це він розповів у листі, який передав через свого адвоката, повідомляє ТСН.uа.

Цього тижня адвокат Світлана Сидоркіна вперше змогла зустрітися зі своїм підзахисним після його етапування в одну з колоній Челябінської області. За словами адвоката українця, її дві години не пускали до Олександра, пояснивши це тим, що встановлювали її особистість.

Сидоркіна повідомила, що до Кольченка застосовуються невідповідні дисциплінарні стягнення.

«Щодо нього одразу по прибутті до колонії були застосовані два дисциплінарних стягнення. Кольченка помістили в ШІЗО на сім діб. Загалом він провів у ШІЗО 15 діб. Підстави для застосування дисциплінарних стягнень були абсолютно неспівмірні з дисциплінарним проступком – за використання жаргонної лексики в розмові і за те, що не привітався зі співробітниками колонії. Таке ставлення до політичних в’язнів, схоже, у РФ стає традицією», – повідомила адвокат.

Нагадаємо, Олександр Кольченко був засуджений в Росії до десяти років колонії нібито за підготовку і вчинення терористичних актів у Сімферополі. На початку березня 2016 року його етапували до виправної колонії №6 Копейська Челябінської області. Нещодавно російська влада офіційно визнала Кольченка громадянином України.

Читайте: Українського політв’язня Сенцова знайшли у колонії Якутська

БЕЗ КОМЕНТАРІВ