Міхеїл Саакашвілі
Відтепер Міхеїл Саакашвілі не лише громадянин України, а й голова Одеської ОДА

Український політикум та експертне середовище жваво обговорюють блискавичне призначення екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі керівником Одеської ОДА, про що стало відомо пізно ввечері 29 травня. Більшість політиків і журналістів скептично оцінюють перспективи колишнього керівника Грузії на цій посаді й сходяться на тому, що цей крок президента Порошенка свідчить про критичну кадрову ситуацію в українській владі.

Призначення Саакашвілі головою Одеської ОДА відомий політолог Тарас Березовець назвав таким, що здійснене «з прицілом на майбутнє». На його думку, Одеса може стати трампліном для майбутнього підвищення Саакашвілі на високу посаду в уряді, – передає Преса України. «Одеса регіон вкрай непростий. У нього, за великим рахунком, відсутні стримуючі для будь-якого іншого українського чиновника фактори», – зауважив політолог.

Нардеп від Радикальної партії Ігор Мосійчук призначення головою Одеською ОДА Михаїла Саакашвілі назвав «національним приниженням і плювком президента Порошенка в обличчя українському народу».

А ось відомий політичний журналіст Віталій Портников у тому, що екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі став керівником Одеської ОДА, вбачає свідчення браку кадрового ресурсу Президента України. Також це симптом конфлікту Порошенка з Коломойським, адже екс-голова Одеської ОДА Палиця був близьким до олігарха: «Зменшення впливу олігарха в Одеській області – закономірний наслідок розвитку цього конфлікту і відсутність у сторін чіткого розуміння алгоритму його завершення. На сьогоднішній день призначення колишнього президента Грузії виглядає лише наслідком кадрового цейтноту в кланової боротьби, а не ходом у великій грі. І спростувати це міркування може лише сам Міхеїл Саакашвілі своїми діями на посту губернатора Одеської області».

Додамо, Ігор Коломойський з подивом сприйняв інформацію про призначення керівником Одеської області Михаїла Саакашвілі, зазначивши, що це буде «тимчасове рішення». Також олігарх наголосив на наявності кількох громадянств у Саакашвілі, що неодноразово закидали самому Коломойському.

Інформаційний Акцент

  • діду

    відтепер він не тільку злодій у Грузіі но злочінець в украіне- Одеса дала відпір фашістськім загарбникам- зарас дасть і грузинськім

  • Одессит

    Долбо..изм !!! Власть страну уничтожает всеми путями, для ускорения зовет на помощь более опытных коллег. А украинское быдло продолжает кричать – Слава Украине!!!! Быдлу Слава!!!!