Керівник фракції «Самопоміч» Олег Березюк
Керівник фракції «Самопоміч» Олег Березюк

Відомий блоґер, політичний експерт Олександр Аронець вбачає у діях парламентської фракції «Самопоміч» та цієї політсили загалом подвійні стандарти. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначив Аронець, Верховна Рада лише з п’ятої спроби затвердила постанову про складання мандата народного депутата членом фракції «Самопоміч» Андрія Мірошника: «Що стосується бравурних заяв спікерів «Самопомочі» про відмову від мандату нардепа Мірошника, мовляв, що це ледь не зразок, як має діяти європейський політик, я переконаний – це лицемірство. Бо не підкріплене це щирістю дій, адже «Самопоміч» не відмовилась від практики подвійних стандартів».

Блоґер зауважив подвійні стандарти у роботі команди Садового (Андрій Садовий очолює партію «Самопоміч» – ред.) через бездіяльність однойменної фракції у парламенті та партії загалом, адже №24 у списку цієї політсили й досі не склав присягу нардепа.

«Є такий Владислав Воскресенський – №24 у списку «Самопомочі». Фактично нардеп. Але відповідно до його особистої заяви до ЦВК (заява), в якій він каже, що не може залишити роботу у США, тому просить відкласти розгляд постанови про надання йому мандата нардепа, він досі не нардеп, а його місце в Раді пустує! Вже понад 6 місяців!!! Це в час війни, це коли Раді часто бракує одного голосу для ухвалення тих нечисленних законів, які запроваджують реформи. І ще скажіть: якщо Соболєв заявляв, що їздити у дорогі відпустки під час війни аморально, то чому мандат не здав «шеф», якому і брав квитки Мірошник? Адже «шеф», з яким Мірошник узгоджував поїздку на Мальдіви, – це голова Комітету Ради з питань інформатизації та зв’язку, нардеп від «Самопомочі», почесний президент компанії DataGroup Олександр Данченко. Чому один склав мандат, а інший – ні?» – ставить риторичне запитання автор допису.

Нагадаємо, як писав Інформаційний Акцент, народний депутат України від фракції «Самопоміч» Андрій Мірошник безпосередньо в сесійній залі парламенту переймається далеко не державницькими справами, а СМС-перепискою щодо купівлі туристичної путівки на Мальдіви. Відповідну переписку депутата зафіксував фотограф Богдан Бортаков. У зв’язку із цією ситуацією нардеп добровільно відмовився від мандату.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ