До Криму їдуть італійські депутати
До Криму їдуть італійські депутати

Попри мертвий курортний сезон у Криму, окупований півострів вабить до себе іноземних політиків. Деяких навіть не зупиняє загроза ув’язнення. Так, услід за парламентарями з Франції, з візитом до Криму поспішають італійські депутати, повідомляє Кореспондент.

До італійської групи поки увійшли депутати від популістського руху, що виступає з антиєесівськими та антиамериканськими позиціями. Також стало відомо про ще дві можливі поїздки до Криму європейських парламентських делегацій.

«Ми увалили рішення приїхати до Криму і Москви в складі делегації від італійського руху «П’ять зірок». Днями я зв’яжуся з представниками посольства Росії в Римі, щоб розпочати організацію візиту», – заявив один з ініціаторів поїздки, депутат від руху «П’ять зірок» Манліо ді Стефано. За його словами, поїздка намічається на початок жовтня.

Очікується, що до делегації увійдуть 8-10 осіб на чолі з Алессандро ді Баттістою – членом парламентського комітету у закордонних справах. До минулого тижня він також обіймав посаду віце-голови Палати депутатів. Саме ці депутати їдуть до Криму, аби «з перших рук дізнатися про те, як живуть люди в Криму після «референдуму» 2014 року». Більше того, депутати усвідомлюють, що надалі їм можуть заборонити в’їзд в Україну, тому подумують про те, щоб спробувати узгодити свою поїздку не тільки з Москвою, але і з Києвом.

Нагадаємо, 23 липня з дводенним візитом до Криму завітала група французьких депутатів. У вітчизняному МЗС делегацію попередили, що для них це буде остання поїздка на територію України. Згодом стало відомо, що французьким депутатам загрожує ув’язнення за візит до Криму.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ