«Політичний» сезон у Криму відкрито: на окупований півострів їдуть італійські депутати

До Криму їдуть італійські депутати
До Криму їдуть італійські депутати

Попри мертвий курортний сезон у Криму, окупований півострів вабить до себе іноземних політиків. Деяких навіть не зупиняє загроза ув’язнення. Так, услід за парламентарями з Франції, з візитом до Криму поспішають італійські депутати, повідомляє Кореспондент.

До італійської групи поки увійшли депутати від популістського руху, що виступає з антиєесівськими та антиамериканськими позиціями. Також стало відомо про ще дві можливі поїздки до Криму європейських парламентських делегацій.

«Ми увалили рішення приїхати до Криму і Москви в складі делегації від італійського руху «П’ять зірок». Днями я зв’яжуся з представниками посольства Росії в Римі, щоб розпочати організацію візиту», – заявив один з ініціаторів поїздки, депутат від руху «П’ять зірок» Манліо ді Стефано. За його словами, поїздка намічається на початок жовтня.

Очікується, що до делегації увійдуть 8-10 осіб на чолі з Алессандро ді Баттістою – членом парламентського комітету у закордонних справах. До минулого тижня він також обіймав посаду віце-голови Палати депутатів. Саме ці депутати їдуть до Криму, аби «з перших рук дізнатися про те, як живуть люди в Криму після «референдуму» 2014 року». Більше того, депутати усвідомлюють, що надалі їм можуть заборонити в’їзд в Україну, тому подумують про те, щоб спробувати узгодити свою поїздку не тільки з Москвою, але і з Києвом.

Нагадаємо, 23 липня з дводенним візитом до Криму завітала група французьких депутатів. У вітчизняному МЗС делегацію попередили, що для них це буде остання поїздка на територію України. Згодом стало відомо, що французьким депутатам загрожує ув’язнення за візит до Криму.

Інформаційний Акцент

Залишити коментар

БЕЗ КОМЕНТАРІВ