1817335

Французький сатиричний журнал Charlie Hebdo опублікував карикатуру за підсумками музичного конкурсу «Євробачення 2016» року. Карикатуристи видання зобразили українську співачку Джамалу та її російського колегу Сєрґєя Лазарева у вигляді свиней.

«Росія програла Україні на Євробаченні. Політика підклала свиню таланту», – свідчить підпис до карикатури.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, українська співачка кримськотатарського походження Джамала з піснею «1944» перемогла у фіналі пісенного конкурсу «Євробачення–2016», який проходив у Стокгольмі (Швеція). Її пісня присвячена депортації кримських татар у 1944 році. За результатами голосування національних журі країн-учасниць і СМС-голосування глядачів Джамала набрала 534 бали.

На друге місце «Євробачення» цього року вийшла Австралія із результатом 511 балів, на третій сходинці опинилась Росія.

Як відомо, Charlie Hebdo завжди реагує неоднозначними карикатурами на події у світі. Раніше побачили світ номери журналу з карикатурами на теракти в Парижі, на тему катастрофи російського пасажирського літака в Єгипті, а також карикатури на малолітнього Айлана Курді, який втопився, коли човен із сирійськими біженцями перевернувся біля берегів Туреччини.

Крім того, у січні 2016 року журнал Charlie Hebdo до річниці нападу на редакцію помістив карикатуру «Бога-вбивці» на обкладинку спецномеру.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ