A migrant takes a selfie with German Chancellor Angela Merkel outside a refugee camp near the Federal Office for Migration and Refugees after registration at Berlin's Spandau district, Germany September 10, 2015. REUTERS/Fabrizio Bensch TPX IMAGES OF THE DAY
Політикою уряду стосовно біженців задоволені 34%

Рівень підтримки політики канцлера Німеччини Анґели Меркель за місяць впав на 12%. Про це свідчать дані соціологічного опитування інституту вивчення громадської думки Infratest, повідомляє Deutsche Welle.

Згідно з оприлюдненими даними, задоволення курсом Меркель висловили 47% респондентів. Це на 12% менше, ніж було у липні, та лише на 1% більше за найгірший показник для канцлера з моменту її переобрання у 2013 році. Так, у лютому 2016 року задоволених роботою Меркель було 46%.

Політикою уряду стосовно біженців задоволені 34%. Це найнижчий показник із жовтня 2015 року, коли це питання вперше стало предметом опитувань.

65% опитаних зараз висловили своє невдоволення політикою уряду на чолі з Меркель щодо біженців. Опитування виявило також значне зростання страху німців перед терористичними атаками в країні.

Тим часом рейтинг прем’єр-міністра Баварії та голови сестринської партії Меркель ХСС Горста Зеєгофера, який послідовно критикує політику канцлера щодо біженців, виріс до рівня 44%.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ